14. června 2024

Požár obytného automobilu

Včera 13. května 2023 krátce po dvaadvacáté hodině byl naší jednotce vyhlášen požární poplach pro CAS32 Tatra T815. Během doby, kdy se naši členové sjížděli na svou základnu, se požární poplach rozezněl znovu, tentokrát pro CAS20 Renault. První vyjela Tatra s posádkou 1+1, vzápětí vyjela CAS20 Renault v počtu 1+3.

Na místě události byl zjištěn požár obytného vozu v plném rozsahu. Naše cisterna začala na místě ihned doplňovat vodu do zasahující cisterny HZS a kluci z Renaultu zahájili hasební práce na velitelem zásahu určeném úseku. Rovněž jsme pro zamezení případného dalšího požáru z porušené elektroinstalace provedli odpojení akumulátoru u požárem zasaženého sousedního osobního automobilu.

Po rychlém uhašení zůstalo na místě družstvo HZS a vyšetřovatel, naše jednotka se vrátila zpět na svou základnu doplnit cestou vodu, připravit techniku a další prostředky pro zajištění připravenosti k dalšímu výjezdu.

Visits: 185

Další příspěvky