13. května 2024

Hasičská stanice
1K

Přijímáme nové členy do jednotky, pokud máš zájem i chuť, ozvi se nám.

1 week 1 day ago

Během dnešní noci se jednotka účastnila cvičení na stavbu protipovodňových zábran. Cvičení probíhalo v Praze - Zbraslav. Na místě spolupráce se všemi složkami IZS.

1 week 2 days ago

Dnes v 19:31 hod. naše jednotka vyjela s CAS 20 🚒 do Ďáblického háje k požáru nedohašeného ohniště 🔥🧯

1 week 6 days ago

Zdravíme kolegy do Zdib

2 weeks 4 days ago

Dnes v 16:40 vyjela jednotka s CAS 20 🚒 do ulice Koníčkovo náměstí k odstranění nebezpečných látek na pozemní komunikaci.

3 weeks 2 days ago

Dnes v 17 hod. jednotka vyjela s CAS 20 do ulice Květnová k odstranění nebezpečných stavů na pozemní komunikaci.

Hasiči Praha - Ďáblice updated their cover photo.

3 weeks 4 days ago

3 weeks 5 days ago

Během včerejšího odpoledne jednotka začala připravovat hranici na pálení čarodějnic.

4 weeks 22 hours ago

Video z výjezdu na požár 13.4.2024.

4 weeks 1 day ago

Dnes před pátou hodinou ranní jednotka vyjela s CAS 20 k požáru chatky do ulice Červený Mlýn. Na místě polupráce HZS Praha ze stanice HS-3.

1 month 1 day ago

Po tropickém víkendu ☀️ jsme na žádost Městská část Praha-Ďáblice po Ďáblicích zalévali stromky 🚒💧🌳

Visits: 542