29. července 2021

Hasičská stanice
1K

Přijímáme nové členy do sboru, pokud máš zájem i chuť, navštiv naši zbrojnici každé úterý od 17:00 hodin.

1 day 17 hours ago

Během včerejšího odpoledne jednotka pokračovala v dohašování haly v Pražské Uhříněvsi.

3 days 7 hours ago

Z důvodu výstrahy před velkým nebezpečím bouřek, drží naše jednotka pohotovost na vlastní zbrojnici v počtu 1+4 s výjezdem do 2 minut, od dnešní 16.

5 days 9 hours ago

Dnes 23.07. od 7 hodin naše jednotka slouží 24 hodinovou pohotovost na hasičské zbrojnici s výjezdem do 2 minut v počtu 1+4.

1 week 8 hours ago

Během včerejšího odpoledne jednotka zlikvidovala vosí hnízdo v Čimicích.

1 week 3 days ago

V rámci 24 hodinové služby vyjela jednotka ke 4 událostem: V čase 16:44 vyjela jednotka s CAS 25 Liaz do ulice Strnadových ke zvýšené koncentraci

1 week 4 days ago

Dnes 17.07. od 7 hodin naše jednotka slouží 24 hodinovou pohotovost na hasičské zbrojnici s výjezdem do 2 minut v počtu 1+3.

2 weeks 16 hours ago

Během včerejšího večera jsme vyjížděli s CAS 25 v počtu 1+5 do Bohnické ulice. Ulice byla zneprůjezdněná několika popadanými stromy.

2 weeks 5 days ago

Dlouhodobě se naše zbrojnice potýkala se záplavami spojenými s přívalovými dešti. Během dlouhých zimních večerů naši členové vymysleli a vyrobili protipovodňové zabezpečení garážových vrat. Včerejším

2 weeks 6 days ago

Z důvodů výstrahy před velkým nebezpečím bouřek, drží naše jednotka pohotovost na vlastní zbrojnici v počtu 1+5 s výjezdem do 2 minut, od dnešní 17.

3 weeks 1 day ago

Během včerejšího odpoledne jednotka zlikvidovala vosí hnízdo v Ďáblicích a večer v Čimicích.

Hasičská stanice
1K

1 day 17 hours ago

3 days 7 hours ago

5 days 9 hours ago

1 week 8 hours ago

Během včerejšího odpoledne jednotka zlikvidovala vosí hnízdo v Čimicích.

1 week 3 days ago

1 week 4 days ago