7. května 2021

Hasičská stanice
1K

Přijímáme nové členy do sboru, pokud máš zájem i chuť, navštiv naši zbrojnici každé úterý od 17:00 hodin.

2 days 1 hour ago

Dnes v 17:29 jednotka vyjela s CAS 25 do ulice Bedřichovská ke spadlému stromu před vchodem do ZŠ.

1 week 2 days ago

Dnes 28.04. od 7 hodin naše jednotka slouží 24 hodinovou pohotovost na hasičské zbrojnici v počtu 1+4. V rámci posílení požární ochrany hl.m.Prahy.

2 weeks 2 days ago

Naše jednotka disponuje nafukovacím stanem pro použití, jako zázemí, při řešení dlouhotrvajících mimořádných událostech. Během včerejší stáže proběhl výcvik na stavbu tohoto stanu.

2 weeks 2 days ago

Včera část jednotky sloužila 24 hodinovou pohotovost. Další členové jednotky se vydali provést desinfekci hojně navštěvovaných míst MČ Ďáblice, jako jsou dětská hřiště, zastávky autobusu,

Hasiči Praha - Ďáblice is feeling awesome.

2 weeks 3 days ago

Jsme rádi, že se naše video dostalo i na stránky Stai a PeZZi, Italských hasičů. 😉 Thank you 🙂

2 weeks 3 days ago

Dnes 20.04. od 7 hodin naše jednotka slouží 24 hodinovou pohotovost na hasičské zbrojnici v počtu 1+4 s výjezdem do 2 minut.

2 weeks 5 days ago

Hledáme nové kolegy do naší jednotky Hasiči Praha - Ďáblice. Potřebujeme muže i ženy s odhodláním pomáhat ostatním v nouzi, s ochotou obětovat trochu volného

1 month 1 day ago

Hezké Velikonoce přejí hasiči Ďáblice 😉

1 month 3 days ago

V 19:46 jednotka vyjela s CAS 25 1+5 do ulice Spořická v Dolních Chabrech k nahlášenému požáru v dáli. Na místě průzkumem zjištěno, že se

Hasičská stanice
1K

2 days 1 hour ago

1 week 2 days ago

2 weeks 2 days ago

Hasiči Praha - Ďáblice is feeling awesome.

2 weeks 5 days ago

1 month 1 day ago