15. srpna 2022

Twitter

Naše jednotka svou CAS32 a počtem 1+1 aktuálně posiluje směnu A a směnu B na stanici HS3. Nahrazuje tak kolegy, kteří aktuálně zasahují v Hřensku. https://t.co/wUO8vrcywZ hasicidablice photo
25.06.2022

V čase 09:19 hod. byla naše jednotka z KOPIS HZS Praha vyslána do Letňan, ulice Beranových na Technickou pomoc - zatopená střecha. Jednotka vyjela s technikou CAS 20 Renault v počtu 1+5.
Na místě společně s HASIČI PRAHA - Březiněves . https://t.co/wOkhc6w4BT
hasicidablice photo
Během cesty z jedné z událostí jsme zaznamenali velmi nezvyklé chování před námi jedoucího řidiče. Spoluprací s PČR se naštěstí podařilo další jízdě řidiče zabránit, aby nedošlo k případné nehodě. Jak se následně ukazalo, řídil pod vlivem omamných látek.
Během včerejších 24 hodin držela naše jednotka pohotovost společně s HZS HS3. Během této stáže jsme vyjeli celkem k 5 případům: Ke 3 dopravním nehodám, k požáru odpadu a na otevření uzavřených prostor.
Ráno pak došlo na údržbu použité techniky. https://t.co/hTWcFa6VKA
hasicidablice photo
Dnes je naše jednotka v jednom kole. Po odpoledním požáru trávy vyjíždíme po 22 hodině k požáru osobního automobilu s CAS 20 Renault do středočeských Hovorčovic. https://t.co/2Rmuay2KrB
Dnes krátce před půl pátou byl naší jednotce vyhlášen požární poplach. Vyjeli jsme s CAS 32, Tatra 815 k požáru travního porostu v Čakovicích. Na místě jsme ve spolupráci s HZS HS3 prováděli hasební práce s jedním C proudem a doplňovali vodou vozidlo HZS.

Shlédnutí: 159