:: přihlášení
Jméno a heslo

:: menu
:: náhodná galerie
:: sponzoři

archa

půjčovna a prodej chlazení Moravec

cefast

Nacházíte se: hasicidablice.cz » články » Soutěže

Články

Mistrovství ČR v raftech 2007

Hasičí jezdí divokou vodu

27.července 2007 | David Borovička | Soutěže | 2869 zobrazení
Dobrovolní hasiči opět soutěžili ve vyprošťování

V sobotu 16.4. se v Praze uskutečnil 2. ročník soutěže posádek rychlých zásahových automobilů (RZA) ve vyprošťování osob z havarovaných vozidel a poskytnutí předlékařské první pomoci.

18.dubna 2005 | Michal Bárta | Soutěže | 2678 zobrazení | 5 komentářů
Dobrovolní hasiči soutěžili ve vyprošťování

PRAHA (ČTK) - O víkendu se v Praze uskutečnil 1. ročník soutěže posádek rychlých zásahových automobilů (RZA) ve vyprošťování osob z havarovaných vozidel a poskytnutí předlékařské první pomoci. Do areálu společnosti Kovošrot se 11. září, v den třetího výročí teroristických útoků na newyorkské Světové obchodní centrum, sjelo sedm družstev jednotek sborů dobrovolných hasičů z celé České republiky, aby změřily síly v činnostech, které jsou při stále se zvyšujícím počtu těžkých dopravních nehod na našem území tolik důležité k záchraně lidských životů.

15.září 2004 | Jan Havránek | Soutěže | 2785 zobrazení | 9 komentářů
VI. Mistrovství HZS ČR posádek raftových člunů 2004

Rok se nám sešel s rokem a opět přišel čas na Mistrovství HZS ČR v jízdě na raftech na divoké vodě na kanále v Tróji. Tentokráte byl termín stanoven na 19.6. Naše SDH - jediné mezi profesionály - se opět zúčastnilo nasazením dvou družstev. A stejně jako loni i letos bylo jedno družstvo zformováno z profesionálních odchovanců Báry a druhé z pouhých amatérů, ovšem již ošlehaných jedním ročníkem.

4.srpna 2004 | Robert Eichler | Soutěže | 2652 zobrazení
Hasiči Ďáblice na mistrovství republiky HZS ČR v raftingu

Hasiči Ďáblice se účastnili již druhým rokem mistrovství republiky HZS ČR v raftingu. Umístili se na 9. a 11. místě z 15 posádek.

30.června 2004 | Jaroslav Mangl | Soutěže | 2134 zobrazení