:: přihlášení
Jméno a heslo

:: menu
:: náhodná galerie
:: sponzoři

archa

půjčovna a prodej chlazení Moravec

cefast

Nacházíte se: hasicidablice.cz » články » Jan Havránek

Články

Poslední soutěže letošního roku Poslední soutěže letošního roku

Dne 3.11.2012  jsme se s dětmi zúčastnili halové soutěže v běhu na 60m s překážkami na Memoriálu Marty Habadové v pražské Stromovce.

6.listopadu 2012 | Jan Havránek | SDH Ďáblice | 2846 zobrazení
Babí léto u hasičů Babí léto u hasičů

Srpen je již tradičně pro hasičské děti měsíc táborový. Ďábličtí mladí hasiči byli již podruhé s kamarády z ostatních sborů na letním dětském táboře, který se konal jako každoročně v Lažánkách u Strakonic. Letošní tábor provázela celotáborová etapová hra Asterix a Obelix, takže již při odjezdu na tábor vedoucí mládeže děti vítali u autobusů v tradičních kostýmech.

29.října 2012 | Jan Havránek | SDH Ďáblice | 2519 zobrazení
Nový zásahový vůz Nový zásahový vůz

Na konci loňského roku jsme zařadili do naší garáže nový vůz. CAS32 TATRA T148. Zde Vám přinášíme podrobnosti o tom, jak se k nám Tatra dostala a jaké jsou následné plány vzhledem k jejímu plnohodnotnému zařazení do výjezdu u naší jednotky.

14.února 2012 | Jan Havránek | SDH Ďáblice | 3359 zobrazení
Dobrovolní hasiči soutěžili ve vyprošťování

PRAHA (ČTK) - O víkendu se v Praze uskutečnil 1. ročník soutěže posádek rychlých zásahových automobilů (RZA) ve vyprošťování osob z havarovaných vozidel a poskytnutí předlékařské první pomoci. Do areálu společnosti Kovošrot se 11. září, v den třetího výročí teroristických útoků na newyorkské Světové obchodní centrum, sjelo sedm družstev jednotek sborů dobrovolných hasičů z celé České republiky, aby změřily síly v činnostech, které jsou při stále se zvyšujícím počtu těžkých dopravních nehod na našem území tolik důležité k záchraně lidských životů.

15.září 2004 | Jan Havránek | Soutěže | 2718 zobrazení | 9 komentářů
Jak jsem viděl povodeň

Byl jsem na stanici, kde jsme vyřizovali ukončení členství jednoho kolegy. Co přišlo v deseti minutách ...

24.června 2004 | Jan Havránek | SDH Ďáblice | 2336 zobrazení
Zákaz vypalování a pálení odpadu

Jak řeší zákony a vyhlášky zákaz vypalování a pálení odpadu? Na náš dotaz odpověděli odpovědní pracovníci Pražského magistrátu - odboru ŽP.

27.dubna 2004 | Jan Havránek | Oznámení | 3068 zobrazení
Nařízení, kterým se stanoví podmínky k zabezpečení požární ochrany při akcích, kterých se zúčastňuje větší počet osob

Úplné znění vyhlášky hl.m. Prahy

2.března 2004 | Jan Havránek | Oznámení | 2266 zobrazení