:: přihlášení
Jméno a heslo

:: menu
:: náhodná galerie
:: sponzoři

archa

půjčovna a prodej chlazení Moravec

cefast

Stavba hranice

27.dubna 2014 | Filip Mareš | SDH Ďáblice | 3564 zobrazení | 0 komentářů | galerie | tisk

Členové SDH Ďáblice dnes od rána do pozdního odpoledne připravovali hranici na pálení čarodejnic.

Již celý březen se na pálení čarodějnic připravujeme, každý týden kácíme stromy, z kterých následně postavíme hranici. Letos se pálení čarodějnic bude konat na novém místě, a to na zavežené požární nádrži u zastávky Květnová. Zde nejsme limitováni (jako na bývalém místě) výškou hranice, proto jsme se letos rozhodli postavit takovou hranici, jako Ďáblice ještě nezažili :-). Ostatně jak její stavba probíhala se můžete podívat v galerii, doufámě, že se Vám bude letošní pálení čarodejnic líbit a společně oslavíme příchod jara.