:: přihlášení
Jméno a heslo

:: menu
:: náhodná galerie
:: sponzoři

archa

půjčovna a prodej chlazení Moravec

cefast

Cvičení jednotky: první pomoc na vodě a nácvik požárního útoku

3.září 2013 | Filip Mareš | SDH Ďáblice | 2966 zobrazení | 0 komentářů | galerie | tisk

Dnes jsme byli cvičit na nafukovacím člunu v Klecanech. Cvičili jsme záchranu tonoucího - všichni členové si vyzkoušeli různé techniky vytahování tonoucího na palubu, házení "házečkou", zároveň jsme nacvičili první pomoc.

Poté jsme cvičili požární útok na blížíci se soutěže.

Fotky si můžete prohlédnou v galerii.

Dnes jsme byli cvičit na nafukovacím člunu v Klecanech. Cvičili jsme záchranu tonoucího - všichni členové si vyzkoušeli různé techniky vytahování tonoucího na palubu, házení "házečkou", zároveň jsme nacvičili první pomoc.

Poté jsme cvičili požární útok na blížíci se soutěže.

Fotky si můžete prohlédnou v galerii.