Likvidace bodavého hmyzu

16.srpna 2010 | Robert Eichler | Oznámení | 3246 zobrazení | 0 komentářů | tisk

V poslední době se nám množí dotazy a žádosti o zásah proti uhnízděnému bodavému hmyzu.

Možností je kontaktovat profesionální hasičský sbor na tel. 150 a je pak na posouzení operačního důstojníka, zda jednotku na místo vyšle. Profesionální hasiči vyjíždějí k těmto případům pouze při přímém ohrožení života (viz. článek http://www.hzs-zlkraje.cz/clanek/1085/hasici-nevyjizdi-ve-vsech-pripadech-ale-jen-pri-ohrozeni/). S největší pravděpodobností budete odkázáni na firmu, která se likvidacemi bodavého hmyzu zabývá.

Co se tohoto týče, pak s takovouto firmou spolupracujeme také. V případě, že budete potřebovat využít této služby, neváhejte nás kontaktovat a spojíme Vás s odborníky na tuto problematiku.

Likvidace včelího/vosího/sršňího hnízda - 1600 Kč za zásah. V případě použití horolezecké techniky je příplatek 1 000 Kč. Víkendový příplatek 400 Kč. Uvedené ceny jsou bez DPH.